Menu

Ciekawe wydarzenia szkolne

VII Otwarty Mikołajkowy Turniej „Trójek Siatkarski” Dziewcząt

W sobotę 3 grudnia 2016r. w Gimnazjum nr1 im. Ziemi Kujawskiej w Gniewkowie odbył się Otwarty Mikołajkowy Turniej „Trójek Siatkarskich” Dziewcząt o tytuł „Mistrza Trójek Siatkarskich”. Zorganizowali go nauczyciele wychowania fizycznego Ewa Pietruczuk , Tomasz Frąszczak i  Damian Szałkiewicz. Do udziału w turnieju zgłosiło się 21 drużyn, które zostały przydzielone do odpowiednich kategorii: Amatorzy – 6 zespołów, Klasy sportowe – 7 zespołów i  Absolwenci – aż 8 zespołów! Niezmiernie cieszy fakt, że nasi byli uczniowie pamiętają o nas i chętnie biorą udział w turniejachJ   Należy zaznaczyć, że z roku na rok turniej cieszy się coraz większym powodzeniem wśród uczniów, czego dowodem jest coraz liczniejsza grupa uczestników i kibiców!

Rozgrywki odbyły się w grupach systemem „każdy z każdym”  a po wyjściu z grup rozegrane zostały mecze finałowe o miejsca.

Wyniki:

Kategoria – Amatorzy:

I m. - „AMM”(Alicja Smoła 3d , Martyna Modrzejewska 3b, Martyna Kłos 3b)

II m. - „Gwiazdeczki” (Martyna Wysota, Wiktoria Sieczka, Wiktoria Łasak 1d)

III m.  -  „Trójka” (Julia Podkowska 1a, Maja Giemza 1e, Weronika Makowiecka 1a)

IV m. - „TSS”(Nikola 2e, Martyna 2e, Martyna 2d)

V m. - „Bałwanki” (Martyna 1d, Kamila 2g)

VI m. -„Śnieżynki”(Małgorzata, Angelika, Weronika 1d)

Kategoria – Klasy sportowe:

I m. - „MPO”(Małgorzata Makowska 3e, Paulina Ćwiklinska 3e, Aleksandra Dąbek1e)

II m.- „AKW” (Agata Skonieczna, Klaudia Kawczyńska, Wiktoria Ratajczyk 2f)

III m. -  „Gesslerki” (Oliwia Koptyra, Agata Grabowska, Monika Przybylska 3e)

IV m. - „Niebieskie”(Dominika, Magdalena, Sandra 2f)

V m. - „MWM” (Marta, Weronika, Martyna 2f)

VI m. -„PBZ”(Patrycja, Gabrysia, Zuza 3e)

VII m.- „SKJ”(Sylwia, Katarzyna, Julia 3e)

VIII m.- „Turbo Energy”

Każdy zespół otrzymał gratulacje, siatkarki z drużyn zwycięskich w poszczególnych kategoriach zostały odznaczone medalami, a pozostałe zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Na zakończenie turnieju odbył się mecz towarzyski w piłkę siatkową (6×6) absolwentki kontra reprezentacja naszej szkoły.

Wszystkim uczestniczkom gratulujemy zajętych miejsc w turnieju
i zapraszamy za rok! ;)

Podziękowanie

Dyrektor Gimnazjum nr1 im. Ziemi Kujawskiej w Gniewkowie Elżbieta Torgowska
składa serdeczne podziękowania:

1. Dyrektorowi Bonduelle Polska S.A. za ufundowanie medali dla drużyn zwycięskich,
  2. Panu Zenonowi Tomaszewskiemu za pomoc w organizacji turnieju,
  3. Nauczycielom wychowania fizycznego gimnazjum za zorganizowanie turnieju oraz opiekę nad młodzieżą,